Praga

Mam jeszcze sporo zaległości w opisywaniu Meksyku… Jednak nie mogłam się powstrzymać przed mini relacją z Pragi, do której wyskoczyłam w tak zwanym między czasie.

Hmm w sumie muszę przyznać, że szalenie ciężko jest mi opisać Pragę. Nie mam na tyle wprawnego pióra by sprawnie oddać jej wdzięk i własne emocje. Jest to miasto, które uwielbiam, miejsce pełne inspiracji, zmieniające się pomimo swej stałości.

Zabytki robią niewiarygodne wrażenie, szczególnie gdy odwiedza się miasto po raz pierwszy. Mnie osobiście najbardziej urzekają jednak malownicze uliczki, które zdecydowanie opierają się kątom prostym oraz atmosfera starego miasta (nienaturalna wręcz romantyczność oraz melancholiczna aura aż unosi się w powietrzu!! ) Jednak co jeszcze mnie pochłania to inne oblicze miasta, te pokazane w postaci  ukrytych „smaczków” –  obdrapanych miejskich graffiti, plakatów, niekonwencjonalnych wystaw sklepowych.  Praga to miejsce wręcz idealne dla tych co zwyczajnie odkrywają miejsca wszystkimi zmysłami.

[WIĘCEJ ZDJĘĆ]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s